KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 11132200
nr 1113 2200
Gravyr
kolorerad, inköpt på Firma Svenskt Tenn, 1970-tal, motivet: motivet: 34x20
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 juni 2017
kl 20:20:41
100 kr
250 kr
Gravyr
nr 1113 2200
Gravyr
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 5 juni 2017 |